Diyarbakır Escort Tecavüz Hikayesi

Ben bir textil fabrikasında çalışıyorum. Birlik çalıştığım jale isminde bir kız var. Jale, 20 yaşında, 1.60 uzunlukta, yaklaşık 40 kg da, çok güzel yüz görünümü olan bir kız. Aramızda hiç abartsıcaklıkz 60 kilogram fark var, neredeyse benim üçte birim. Onunla aramızda sadece abi kardeş ilişkisi vardı, devamlı şakalaşırdık onunla. Jale bana devamlı “çok yakışıklı olduğumu” söylerdi. Heralde yakışıklı değildim, ama onun benzer biçimde güzel kız tarafınca bunları hissetmek hoşuma gidiyordu.

Bigün yeniden birlikte çalışırken bana “taner abi,  birgün bir kafeteryaya gidip, başbaşa çay kahfe falan içsek ya…” dedi. Ben “tamam gitmesine gideriz ama, ben evliyim, sen ise bekar bir kızsın, ya tanıdık birileri görürse ne yaparız?” dedim. “bizde bizi kimsenin tanımadığı yabancı bir ilçeye gideriz…” dedi. “ozaman olur.” dedim ve salı günü için laflaştik.

Salı günü icattuk ve bir pizza salonuna gittik.Pizzacıda bana “abi” demeyi kesti ve ismimle hitap etmeye başladı. Ben doğal olarak biraz şaşırdım, ama hiç üstünde durmadım. Bu başladı “benden nekadar hoşlandığını, beni arzuladığını, hatta benimle beraber olmak istediğini” anlatmaya. Bunun bu kadar aleni mevzuşmalarına şok oluyordum. “bak jale kızım, sen bana bakılırsa hem çok küçüksün, aynı zamanda çok fazla güzelsin, kendini evlendiğinde ilk gece kocan için saklamalsıcaklıkn.” dedim.

Bir cevap yazın

Exit mobile version